Ubytování

Max. 20 osob. Více se nevejde. Prosím nepište, pokud je vás více. Nebudeme odepisovat. Možné je se pouze telefonicky domluvit o vyšším počtu ubytovaných osob např. ve stanech.

Dále vás prosíme přečtěte si tyto informace a podmínky. Pokud nenajdete odpovědi na vaše otázky, tak se teprve ptejte. Mělo by tu být vše podstatné.

Nabízíme pronájem Skautské základny včetně kluboven, kuchyňky, sociálního zařízení (zděná budova); ubytování (dřevěná budova) a okolí.

Ubytování je dostupné od poloviny března do konce října. V zimních měsících si není možné základnu pronajmout, protože vypouštíme vodu na sociálních zařízeních z důvodu nebezpečí zamrznutí.

Budovy jsou od sebe vzdáleny 20m a leží na rozlehlém pozemku s travnatým okolím u soutoku Lužnice s Nežárkou. Vzdálenost do centra města je přibližně 10min. chůze.

Srub je určen pro ubytování především skautským oddílům nebo dětským organizacím s podobným zájmovým zaměřením. Nejprve si pečlivě přečtěte pravidla a pokyny k pobytu. Nebudete-li je chtít dodržovat, nekontaktujte nás s žádostí o ubytování.

Dřevěné budova (SRUB)

Dřevěné budova je o rozměrech 8×6 m. Ubytovací část cca 6x7m. Spí se na patrových postelích s matracemi.  Kapacita max. 20 lůžek.

Vybavení: patrové postele s matracemi, kamna na dřevo, stůl, lavice, koberec, regály na věci a batohy, věšáky na bundy, botník, el. rozvod 230V, pěnový hasicí přístroj

Zděná budova

• Klubovny:
    Klubovny slouží pro naši celoroční činnost. Jsou zde všechny naše věci, které jsou volně přístupné. Neničte nám je. DĚKUJEME
  • Sociální zařízení:
    1. Jeden záchod vedle kuchyňky s umyvadlem a průtokovým ohřívačem vody.
    2. Jeden záchod přizpůsobený pro tělesně postižené s malým umyvadlem
    3. Koupelna s teplou vodu, umyvadly, sprchovým koutem a odděleným záchodem.
  • Kuchyňka:
    vybavení: el. sporák s horkovzdušnou troubou, myčka, 2x rychlovarná konvice, mikrovlnka, velká lednice s mrazákem, hrnce a náčiní na vaření, hrnečky, skleničky, talíře a lžíce pro 20 osob.
  • Přilehlé okolí
    Travnatá plocha před dřevěným srubem je možná využít pro míčové a jiné hry nebo umístění stanů. Ohniště je před zděnou budovou.

Dostupnost

• 1. Vlakové nádraží cca 20 min. chůze
  • 2. Autobusová zastávka cca 5 min. chůze
  • 3. Auto je možné parkovat přímo u kluboven

Kontakty pro ubytování:

• Marek Vondruška 724 020 860
  • Tomáš Volavka 731 918 637
  • František Nestával 724 174 331

Pokud je některé z těchto čísel nedostupné, zkuste jiné.

Pravidla a pokyny k pobytu – Ubytovací řád

Obecné pokyny

1. Ve všech objektech platí přísný zákaz kouření.
  2. Pro konzumaci jídla jsou vyhrazeny pouze klubovny. Stůl ve srubu není jídelním stolem. Drobné pochutiny (sušenky, oříšky, chipsy, atd.) jezte mimo postele.
  3. Ze srubu je zákaz vynášení jakéhokoli vybavení (stolů, matrací, lavic, atd.) !!!
  4. Ve srubu je povinnost se zouvat/přezouvat.
  5. Nečmárejte po nábytku ani po stěnách.
  6. Na topení používejte jen dřevo v klubovnách, ve srubu nebo jak je domluveno při předání. Je zakázáno cokoli olamovat natož kácet!!!
  7. Nepalte žádné odpadky. Všechny odpadky si musíte odvézt / odnést / nebo jinak domluvit.
  8. Oheň venku můžete rozdělávat pouze na ohništi před klubovnou a je nutné ho řádně zabezpečit po celou dobu a bezprostředně po jeho uhašení.
  9. Míčové hry hrajte pouze před srubem.
  10. Chovejte se zde slušně a neobtěžujte okolí  zbytečným hlukem.

Před a při příjezdu

1. Domluvte si čas příjezdu předem a pokud jedete  hromadnou dopravou, tak i 30 min. před příchodem.
  2. Při přebírání si zkontrolujte s předávajícím stav objektů. Stejně tak je budeme chtít i vrátit.
  3. V případě, že bude něco v nepořádku včetně úklidu, budou vyčísleny dodatečné náklady.

Při odchodu
  1.  Zhasnout a nenechávat zapnuté spotřebiče kromě lednice.
  2.  Zavřít okna a okenice.
  3.  Uzamknout všechny vchody včetně sociálních zařízení.

Před odjezdem

1. Vyprázdnit a vyčistit koše na odpadky.
  2. Vypnout, vyčistit a nechat otevřenou lednici.
  3. Vyčistit kamna od popela a uklidit místo kolem.
  4. Uklidit místnosti a vytřít – hadry nebo mop vyprat a pověsit na místa k tomu určená.
  5. Zkontrolovat a v případě potřeby uklidit prostory pod matracemi.
  6. Uklidit všechny používané prostory a okolí budov včetně ohniště.
  7. Překontrolovat uzavření oken a okenic.
  8. Zapsat závady do knihy závad.

Děkujeme, že i ostatní mohou přijet do čistého a nezničeného zařízení stejně jako vy.

Nikdo z nás nemá čas na zbytečné opravy ani na případné úklidy.

Šetřete energií, dřevem i vodou.

Přejeme vám hezký a příjemný pobyt v příjemném prostředí.